Kaufland leták

Prodejny Kaufland naleznete v mnoha městech České republiky- Praha, Brno Ostrava, Olomouc , Hradec Králové či Plzeň. Počet prodejen v naší zemi je již 1000 prodejen. Vyberte si tu prodejnu, která je nejbližší vašemu bydlišti. V týdnu od 10.-16.11.2011 si můžete vybírat z množství super cen.

Z těchto výrobků, které vám jsou nabízeny, si jistě vyberete i vy něco, co vám ve vaší domácnosti chybí. S několika procentními cenami Kaufland leták nabízí například instantní kávu Nescafé 2v1 či 3v1, Surimi tyčinky, ovocný čaj Jemča, sardinky baltické, instantní kakaový nápoj Granko, Bohemia Sekt či mouka hladká, kterou jistě uvítáte při pečení vánočního cukroví.

Kaufland akční leták však skýtá mnohem větší množství zvýhodněných výrobků za skvělé ceny. V období pečení se vám bude určitě hodit také cukr krupice. Dětem zde pořídíte dětské punčocháče či dětské froté pyžamo. Další, co vás může v Kaufland leták zaujmout, je světelná dekorace ve tvaru hvězdy, kterou rozzáříte váš domov a navodíte tak tu pravou vánoční atmosféru. Přípravy na Vánoce i pečení bude s Kauflandem mnohem snažší. S kuchyňskou váhou či válem na těsto bude příprava cukroví jednoduché a bude vás bavit.